Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Дитячі простирадла в магазині домашнього текстилю Le Vele

Дитячі простирадла – це необхідний елемент дитячої кімнати, який гарантує комфортний та безпечний сон для дитини. При виборі дитячого простирадла необхідно враховувати матеріал, розмір та якість виробу.

Матеріали для дитячих простирадл можуть бути різними. Однак, найбільш популярними матеріалами є бавовна, бязь та мікрофібра. Бавовняні простирадла для дітей – це найпоширеніший варіант. Вони гіпоалергенні, дихають і м'які навпомацки. Безшовні простирадла також мають аналогічні властивості. А мікрофібра – це штучний матеріал, який відрізняється м'якістю, гладкістю та гарною повітропроникністю.

При виборі розміру дитячого простирадла потрібно враховувати вік та зростання дитини. Зазвичай дитячі простирадла випускаються в розмірах 110х140 см та 120х150 см, але також є й інші розміри, наприклад, для колиски, ліжечка або півтороспального ліжка. Для малюків до року рекомендується використовувати простирадло розміром 110х140 см, а для дітей старшого віку – 120х150 см.

Крім того, варто звернути увагу на якість простирадла. Важливо вибирати вироби від виробників, які виробляють продукцію із безпечних та екологічно чистих матеріалів. Також слід звертати увагу на елементи кріплення, щоб вони не виявилися небезпечними для дитини.

При виборі дитячого простирадла важливо враховувати всі ці фактори, щоб вибрати найбільш підходящий та безпечний варіант для вашого малюка. Інтернет-магазин постільної білизни Le Vele пропонує широкий вибір дитячих простирадл різних розмірів та матеріалів за доступними цінами. Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант для вашої дитини та замовити її у нас з доставкою по всій Україні

Кількість товарів категорії 786 шт
Мінімальна ціна 335 грн
Максимальна знижка 69%
Кількість проданих товарів 21 шт