На сайті представлені виключно справжні (оригінальні) товари  Le Vele. Вся продукція сертифікована і маркована Öko-Tex Standard 100.

Це міжнародна система тестування і сертифікації виробів з текстильних матеріалів. Відповідальність за сертифікацію по Öko-Tex Standard 100 лежить на 17 міжнародних дослідницьких інститутах усього світу. Додатково, ми можемо надати клієнтам свідоцтва СЕС.

 

Умови обміну, повернення товару:

Обмін або повернення товарів по Києву.
У разі, якщо доставлений товар належної якості не відповідає тому, що Ви замовляли Ви можете відмовитися від нього. Товар повинен бути повернутий кур'єру безпосередньо в момент доставки в своїй оригінальній упаковці з супроводжуючими документами.
У разі відмови від товару належної якості Вам необхідно буде оплатити послуги кур'єра (70 грн.). Претензії за якістю і комплектації вироби після відходу кур'єра не приймаються, тому просимо вас бути уважними при прийомі товару.

 

Обмін або повернення товарів по Україні.

При отриманні Товару в офісі транспортної компанії у Вас є можливість перевірити замовлений товар на наявність дефектів і комплектацію. Перевірка в такому випадки проводиться в присутності співробітника, який видав товар. У випадки відмови від товару належної якості Вам необхідно буде оплатити послуги транспортної компанії. Якщо Товар був висланий післяплатою, то такий Товар буде повертається післяплатою. Повернення оплати за товар Покупцеві проводиться в безготівковій формі.
Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими документами.


Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172
ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):
Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни
Непродовольчі товари:
швейні і трикотажні вироби
пухо-пір'яні вироби
тканини
тюлегардинні і мереживні полотна
килимові вироби метражні
постільна білизна