Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Сортування:

Подушка Le Vele Elit Coton Nano
35х45 см
460 грн
Подушка LightHouse Royal 35х45
35х35 см
277 грн

Купити дитячу подушку

Дитяча подушка - необхідна річ в кімнаті, відведеній для дитини. Вона використовується для сну, відпочинку і підведення головки під час годування. Квадратна маленька подушка поміщається в ліжечко, люльку, коляску і підкладається під плечі. Ортопедичні моделі застосовуються за медичними показниками, наприклад, для правильного формування шиї. Подушка-рогалик допомагає трапезі немовляти. Популярні декоративні вироби, наприклад, кіт і слоник, подібні колу і валику. Невелику дитячу подушку можна використовувати в якості диванної, вдягнувши її в яскравий чохол.

 

Зовнішній вигляд і внутрішній зміст подушки для дітей

Класична подушка для дітей - прямокутна або квадратна. Її якості залежать від матеріалів, з яких вона зроблена. У тілі дитячої подушки - синтетичний нанофайбер. Популярність постільних речей з нанофайберу набирає обертів завдяки ряду позитивних властивостей:

- безпека для алергіків, неможливість «пуху» літати по повітрю;

- байдужість до електромагнітних полів, нездатність електризуватися і притягати пил;

- байдужість до сонця- незалежність якостей від опромінення сонцем і діапазону температур;

- стабільність розмірів після волого-теплової дії;

- пружність в сухому і мокрому стані, збереження форми;

- легкість і м'якість;

- дихаюча структура, яка не вбирає запахи;

- стійкість до грибків, цвілі, пилових кліщів, молі.

Для маленької подушки кращий чохол з бавовняних тканин. Наприклад, котон протистоїть потінню і подразненню на ніжній шкірі.

 

Спадкоємцям сподобається!

Чому подушка для дітей від Le Vele краще інших аналогів? Тому що екологічна безпека всіх предметів для сну - головне правило компанії. Турецький виробник Le Vele - постачальник постільних речей для всієї родини. Які якості продукції вважаються головними? Сприяння комфорту, оздоровлення і позитивне естетичне сприйняття.

Поліефірні волокна, народжені за допомогою нанотехнологій і використовуються в якості наповнювача, знижують собівартість і ціну виробів. У той же час їх практична цінність зростає, що обгрунтовує постійно зростаючий попит.

Якість незаперечна. Купуйте! Дітям сподобається.