Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Показати всі

Сортування:

Показати всі

Щоб купити постільну білизну унікальну на вигляд, варто звернути увагу на постільну білизну 3d. Такий комплект високої якості дозволить прикрасити спальню чітким малюнком, що надає краси будь-якому інтер'єру.

Постільна білизна 3d

Постільна білизна 3д дозволила надати покупцям справді оригінальні та цікаві комплекти. Покупцям завжди хочеться, чогось нового та цікавого, і 3d постіль дозволяє втілити їхні бажання.

Така постіль моментально привертає до себе увагу, і дозволяє легко та без особливих зусиль зробити інтер'єр цікавішим.

Нова технологія може працювати з різними тканинами, але найбільшою затребуваністю для цього користується сатин. Ця тканина не лише практична, а й дуже міцна за рахунок подвійного плетива. І такі характеристики дозволяють отримати чітку картинку. До того ж вона не деформується, навіть в умовах інтенсивного використання та частих прань. Матеріал відмінно вбирає вологу, а значить такий комплект буде незамінним для тих, хто потіє влітку.

Виробники можуть використати і дешевші аналоги, але краще не намагатися заощадити таким чином. Оскільки на матеріалі низької якості малюнок все одно довго не протримається.

Можна також придбати такий комплект з бязі. Візуально він нічим не відрізняється від постільної білизни із сатину. Але якщо доторкнутися до нього, то різниця все ж таки відчутна. І цей матеріал не так довго зберігає інтенсивність кольору, як це робить сатин. Тобто експлуатаційні властивості цього комплекту є нижчими.

Щоб вибрати оптимальні для себе 3д комплекти постільної білизни, необхідно врахувати:

  • особливість малюнка;
  • який матеріал використовувався для пошиття;
  • щільність та чіткість швів.

Вибір малюнка залежить від особистих переваг, звичайно. Але рекомендується таки звертати увагу на загальний інтер'єр, щоб це виглядало доречно і справді прикрашало його.

Для дитячої кімнати найпростіше вибрати комплект, оскільки дитина, як правило, віддає перевагу своїм улюбленим героям. Але пам'ятайте, що краще, коли комплект постільної білизни не надто яскравий, щоб малюк швидше засинав.

Окремо на ринку пропонуються комплекти, які поєднують у собі друк, а також елементи, що світяться в темряві. Для цього прийому застосовується люмінесцентна фарба. Нею виробники виділяють деякі елементи, які гарно світяться у темряві.

Основний матеріал також відіграє роль, оскільки від цього залежить експлуатаційний термін та тактильні відчуття. Цілком нормально, щоб у складі була невелика кількість синтетики, оскільки вона продовжує експлуатаційний термін. Але якщо її занадто багато (більше половини складу), то така постільна білизна, напевно, може линяти і створювати роздратування на шкірі.

Вибирайте виробників з позитивним іміджем, які використовують не тільки матеріал високої якості, але й нове обладнання. Добре оброблені краї та інше, підвищують міцність, а також приємність під час сну. Адже жорсткі шви не порадують.

Рекомендації з догляду

Постільна білизна 3D не викликає жодних труднощів. Але, щоб продовжити термін її використання, важливо дотримуватися простих правил:

  • не використовувати відбілювачі, оскільки вони можуть порушити чіткість зображення;
  • не прати такі комплекти разом із білими речами;
  • температура при пранні не вище 40-45°С;
  • гладити на середньому режимі, переважно використовуючи відпарювач.

Перш ніж перейти до прання, важливо уважно ознайомитися з етикеткою, оскільки там вказується вся важлива інформація щодо догляду.

Оптимальніше в барабан пральної машини закладати виключно один комплект постільної білизни. Ніколи не можна виключати ймовірність того, що комплект линяє, а значить, легко може пофарбувати інші речі, зробивши їх непридатними для подальшого використання.

Де купити постільну білизну 3D?

Інтернет-магазин постільної білизни Le Vele пропонує придбати недорого комплект постільної білизни 3D в Україні. Доставка пропонується в такі міста як Київ, Житомир, Дніпро, Львів та інші. Ціна залежить від розміру комплекту, особливостей малюнку та інших факторів.

Щоб зробити замовлення, переходьте на сайт у будь-який час, використовуйте фільтри, щоб швидше знайти те, що необхідно. Після цього оформіть заявку і чекайте на дзвінок менеджера для уточнення всіх деталей.

Можна також відразу зателефонувати за вказаним номером, щоб зробити вигідну покупку разом із консультантом.

Кількість товарів категорії 133 шт
Мінімальна ціна 2642 грн
Кількість проданих товарів 471 шт