Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Рушники для дітей у магазині домашнього текстилю Le Vele

Вибір рушників для дітей – це важливе завдання, яке слід підходити з особливою увагою. Рушники для дітей мають бути м'якими, делікатними до шкіри, а також гігієнічними та безпечними. У магазині текстилю для дому Le Vele ви можете замовити найкращі рушники для дітей, які відповідають усім перерахованим вище критеріям.

Основні критерії вибору рушників для дітей:

  1. Матеріал. Рушники для дітей мають бути виготовлені з м'яких, ніжних матеріалів, які не викликають подразнення та алергічних реакцій. Бавовна, бамбук, мікрофібра - це чудовий вибір для рушників дітей.
  2. Розмір. Розмір рушників для дітей повинен бути оптимальним, щоб вони не виявилися надто великими чи маленькими для дитини. Для немовлят зазвичай використовуються рушники 60x120 см, а для дітей старшого віку – 70x140 см.
  3. Дизайн. Вибір дизайну рушників для дітей залежить від смаків та уподобань дитини. У магазині Le Vele ви можете знайти рушники з яскравими малюнками та принтами, а також із різними зображеннями персонажів мультфільмів та іграшок.
  4. Кількість. Кількість рушників для дітей залежить від того, скільки людей буде використовувати їх у будинку. Зазвичай рекомендується мати не менше двох рушників на одну дитину.
  5. Догляд за рушниками. Рушники для дітей потребують дбайливого догляду, щоб зберегти свої властивості на тривалий час. Рекомендується прати рушники при температурі не вище 60 градусів, використовувати м'які миючі засоби, не гладити та не сушити їх на сонці.

Рушники для дітей – це необхідний елемент гігієни та комфорту у побуті. При правильному виборі рушників, ви зможете забезпечити свою дитину м'якими та комфортними рушниками, які не викликають подразнення шкіри та алергічних реакцій.

Кількість товарів категорії 810 шт
Мінімальна ціна 155 грн
Максимальна знижка 48%
Кількість проданих товарів 96 шт