Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Показати всі

Сортування:

Показати всі

Постільну білизну шовк по праву відносять до категорії елітної. Гладка та ніжна поверхня дарує незабутні тактильні відчуття. І виглядає такий комплект справді розкішно, тому стане окрасою будь-якого інтер'єру.

Купити шовкову постільну білизну

Для виробництва шовкової тканини використовуються нитки шовкопряда. Спочатку необхідно дочекатися, поки вони почнуть відкладати яйця, які надалі сортують та відбирають найкращі варіанти. Потім очікується утворення лялечок, щоб їх знову відсортувати за встановленими критеріями. Після цього обробляють їх окропом, щоб отримати спеціальні волокна. Подальший вид обробки вже залежить від потреб виробництва.

Цим і обумовлена ​​висока вартість постільної білизни із шовку. Щоб пошити його дійсно, необхідно зробити чимало роботи та витратити багато часу.

Щоб купити шовкову постільну білизну, яка приноситиме виключно позитивні враження в моменти використання, варто звернути увагу на такі критерії:

  • щільність тканини;
  • яскравість та аромат;
  • ідентичність дизайну на обох сторонах;
  • якість.

Чим вищий показник щільності, тим довше прослужить постіль із шовку. Матеріал високої якості не повинен мати жодного аромату. Якщо відразу відчувається хімічний запах, то якість такої білизни є сумнівною. Відмінна риса цього виду білизни в тому, що вона абсолютно ідентична з обох боків. Якість можна також визначити і на дотик. При дотику до натурального шовку відразу відчувається тепло, тоді як синтетичний ще довго зберігає холод.

Щоб повністю переконатися в тому, що тканина справді натуральна, варто дістати невеликий шматочок тканини та підпалити її. Якщо матеріал натуральний, то складається враження, що після згоряння утворився запах кістки. Але, звичайно, перевірити в такий спосіб якість можна лише вдома.

Не варто купувати надто дешеву постільну білизну, оскільки найімовірніше вона низької якості.

Багато користувачів шовкової постільної білизни, рекомендують купувати виключно матеріал китайського виробництва, але з пошиття віддати перевагу турецьким майстрам. Першість за якістю віддають Китаю, оскільки саме в цій країні цей матеріал винайшли. Вибираючи таку постільну білизну, обов'язково зверніть увагу на розміри. Виробники, як правило, пропонують полуторні, двоспальні комплекти, а також сімейні та євро.

Якщо хочеться порадувати себе шовковою постільною білизною, але натуральний шовк дуже дорогий, то варто звернути увагу на штучний.

Такий КПБ відрізняється гарним виглядом, який не поступається натуральному шовку. А також характерний стійкістю до впливу світла та води. Навіть на дотик цей матеріал приємний. Але еластичність і міцність матеріалу дещо слабші, ніж у натурального. І чим дешевший штучний шовк, тим швидше втрачає презентабельність вигляду в результаті використання.

 

Рекомендації з догляду за постільною білизною шовк

Щоб шовкова постільна білизна прослужила тривалий час, необхідно дотримуватися простих правил догляду:

  • прати вручну;
  • вибирати спеціальні засоби для догляду за шовком;
  • якщо й прати в пральній машині, то включати делікатний режим
  • не сильно віджимати;
  • під час прасування налаштовувати режим “шовку”.

Шовк зовсім не переносить використання хлору та інших агресивних речовин для очищення. Під час прання необхідно встановити 30 градусів. Щоб зменшити ймовірність деформування під час прання, рекомендується попередньо вивернути постільну білизну. Не варто сушити в спеціальній сушці, оскільки тривалий вплив високих температур негативно впливає на текстуру тканини. Найкраще сушити його на горизонтальних поверхнях, але за винятком прямої дії сонячних променів.

Якщо хочете погладити шовкову постіль, слідкуйте, щоб температурний режим був до 120 градусів.

Варто пам'ятати, що шовк — делікатна тканина, тому на догляд за нею доведеться виділити час та сили. Попередньо замочувати шовкову постіль не варто.

Де купувати постільну білизну шовк?

Інтернет-магазин постільної білизни - Le Vele пропонує придбати білизну  шовк недорого в Україні з доставкою в Київ, Харків, Львів, Дніпро та інші. На сайті можна відразу відфільтрувати ціну, щоб швидко підібрати комплект, який буде відповідати виділеному бюджету. Зробити замовлення пропонується також по телефону, щоб отримати професійні поради від менеджера.

Кількість товарів категорії 107 шт
Мінімальна ціна 2602 грн
Максимальна знижка 29%
Кількість проданих товарів 1187 шт