Напевно, багато хто з Вас зіштовхувався з невдалим придбанням домашнього текстилю. Будь-то постільна білизна, ковдра, подушка або навіть звичайнісінький рушник. У багатьох було таке, що постільна білизна, наприклад, після першого ж прання линяла або ж застелили всього пару раз і помітили, що з'явилися катишки. Це все ознаки того, що Вам запропонували товар низької якості.

Варто зауважити, що в ліжку, кожен з нас, проводить третину свого життя, і дуже б не хотілося проводити цей час в ліжку, при цьому знаючи про сумнівну якість барвників і фіксаторів фарби. Якщо постільну білизну під час прання полиняла або (стало світліше) це перша ознака неякісних барвників і фіксаторів. А це може призвести до різного роду алергічних реакції організму. У постільній білизні бренду Le Vele цього бути не може. Ми елітний турецький бренд, працюємо на світовому ринку текстильних виробів не один десяток років і цінуємо своє ім'я, ще більше для нас цінні наші покупці. Адже задоволений покупець неодмінно повернеться.

Щоб відповідати всім вашим вимогам ми зобов'язані, і повірте, використовуємо, найдорожчі барвники і фіксатори фарби високої якості. Ми гарантуємо протягом усього терміну використання (8 років і більше) малюнок залишиться таким же яскравим, барвистим, як і в перший день, коли ви тільки постелили комплект.

Перед покупкою постільної білизни рекомендуємо в першу чергу задуматися про якість бавовни і задати собі питання, чи не додає виробник синтетику в тканину. Le Vele (Ле Веле) компанія, яка закуповує сировину в т.ч. бавовну виключно вищого гатунку. На наших комплектах ви не побачите катишок навіть після 500 прань, за умови дотримання правильного догляду за текстилем, згідно биркам. Доказом цього є численні відгуки наших клієнтів, які користуються домашнім текстилем Le Vele.

Будемо чесними до кінця. Так, наша продукція не з дешевих, але ми гарантуємо, що у нас максимально низькі ціни, в порівнянні - ціна / якість будь-якого іншого люксового бренду представленого на ринку України.

На сьогодні вже тільки в Україні понад 97 000 покупців віддали перевагу бренду Le Vele.

 

Увага! Обережно!

Провівши всього одну ніч на постільній білизні Le Vele, більшість наших клієнтів закохується в нього, і вже не може проміняти цей бренд ні на один інший.

Хочете переконатися в цьому особисто?

Тоді телефонуйте за одним з номерів 096 056 70 70, 095 699 51 27 або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і торгова марка Le Vele вже зовсім скоро з'явиться у вашому будинку, щоб залишитися з вами назавжди!