Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Купити шовкову ковдру в магазині Le Vele

Якісна шовкова ковдра забезпечить комфортний сон і стане незамінним предметом постільного гардеробу. Інтернет-магазин постільної білизни Le Vele пропонує своїм клієнтам придбати гарну ексклюзивну продукцію з волокон тутового шовкопряда.

Рекомендації по догляду

Шовкові ковдри потребують спеціального догляду:

  1. Після сну не поспішати застеляти ліжко. Прим'ята за ніч ковдра повинна заповнитися повітрям, розправитися і повернутися до своєї форми. Збитий або сильно пом'ятий виріб слід струсити і залишити на рівній поверхні ліжка на кілька хвилин.
  2. Якщо наповнювач набрався вологи та поважчав, ковдра потребує додаткового просушування. У цьому не допускається прямий вплив сонячних променів.
  3. При сильних загрязненнях бажано скористатися послугами хімчистки.
  4. Прання здійснювати з великою обережністю миючими засобами, призначеними для догляду за шовком. У разі вимушеного прання дотримуватися температурного режиму, що не перевищує 30С. Кількість обертів віджимання вибрати мінімальне, щоб ковдра не перекручувалася в барабані. Оптимальним варіантом стане прання у спеціальному мішку. Це збереже шовковий шар і наповнення.
  5. Cушка проходить у захищеному від яскравого сонячного світла місці в горизонтальному положенні.
  6. Не можна зберігати шовкову ковдру у вакуумних та поліетиленових упаковках. Тканина повинна постійно отримувати приплив свіжого повітря. Також не допускається складувати речі на складену в кілька шарів ковдру.

Де замовити шовкову ковдру

Купити якісну ковдру з шовку в Україні можна в інтернет-магазин постільної білизни Le Vele. Тут представлений великий вибір цікавих варіантів. Доставка здійснюється в Київ та будь-яке місто країни.

Кількість товарів категорії 374 шт
Мінімальна ціна 4194 грн
Максимальна знижка 35%
Кількість проданих товарів 319 шт