Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Показати всі

Сортування:

Показати всі

Постільна білизна Китай в магазині домашнього текстилю Le Vele

На сьогодні ні для кого не секрет, що фабрична китайська постільна білизна нічим не гірша, навіть у деяких моментах краще за інших виробників постільних речей. Сьогодні Китай одна з найпопулярніших країн виробників постільної білизни з найкращим поєднанням конкурентної ціни та якості. В Інтернет-магазині Le-Vele.com.ua надається можливість придбати постільну білизну Китай найвідоміших брендів.

Комплекти постільної білизни Китай - асортимент сайту Le Vele

Основною відмінністю виробників постільної країни Китай є оригінальні дизайни на будь-який смак. В асортименті фабрик постільної білизни є комплекти:

  • Білого кольору;
  • Однотонна постільна білизна;
  • З геометричними малюнками;
  • Фарбові квіткові, рослинні, тваринні принти;
  • ЗД зображення героїв фільмів, мультфільмів, казок.

Завдяки цьому вибрати китайську постільну білизну може дозволити собі навіть найвибагливіший покупець.

Які тканини використовуються при виготовленні китайської постільної білизни

У народі досі живе помилкова думка, що китайський товар – дешевий та неякісний. Постільна білизна фабричний Китай є тому протилежність. Багато власників КПБ вже переконалися, що якість може коштувати недорого. При створенні постільної білизни китайське виробництво використовує саме обладнання тих самих європейських країн, США, які раніше через дешеву робочу силу перемістили свої виробництва до Китаю. Згодом придбати брендову китайську постільну білизну недорого стало можливим покупцям усього світу.

Під час виробництва комплектів постільної білизни з Китаю виробники використовують ті ж основні тканини для пошиття постільної білизни:

  • Сатин принт і однотонний;
  • Жаккард з рельєфним візерунком;
  • Китайський шовк;

У чому головні переваги китайських брендів постільної білизни

Ми, як магазин текстилю, вважаємо, що родзинка постільної з Китаю в тому, що купити китайську постільну білизну можна практично під будь-який дизайн інтер'єру вашої спальні. Серед китайської постелі ви легко знайдете свій розмір, навіть якщо розмір ліжка у вас нестандартний. Основною перевагою є те, що купити постільна білизна з Китаю недорого є можливість у всіх наших покупців.

Де купити постільну білизну китайського виробництва

Не варто довго думати, де купити якісну постільну білизну з Китаю. Інтернет-магазин Le Vele це найкраще рішення, яке може бути на сьогодні. У каталогах магазину представлена продукція найкращих китайських фірм, і вартість вас приємно порадує.

Кількість товарів категорії 1170 шт
Мінімальна ціна 889 грн
Максимальна знижка 48%
Кількість проданих товарів 537 шт