Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Подушка пухова Le Vele
50х70 см
2309 грн
1494 грн

Купити пухову подушку недорого

На якість сну впливає безліч факторів. Правильний матрац, якісна постільна білизна, ідеальна подушка. Саме остання складова відіграє ключову роль, адже від неї і залежить не тільки те як ви будете спати, а й ваш стан здоров'я на ранок. Серед великого асортименту подушок, багато зупиняють свій вибір на виробі з пуху. Легкий і комфортний, він забезпечить міцний сон і гарний настрій на ранок. Інтернет-магазин Le Vele пропонує широкий вибір пухових подушок.

Характеристики наповнювача

Спочатку, в якості наповнювача використовували куряче пір'я і пух. Такий матеріал вбирав вологу і в ньому розмножувалися грибки. Тому, пізніше було прийнято рішення використовувати пух водоплавних птахів (качки, гусака). Виробники використовують різні варіанти пуху: натуральний або штучний.

Тип наповнювача впливає і на ціну виробу:

  • Гусячий і качиний пух. Еластичний, має високий ступінь пружності. Виріб з таким наповнювачем м'який і має високу теплоізоляцію.
  • Лебединий пух. Матеріал має високу вентиляцію і еластичність. Штучний наповнювач не викликає алергію і в ньому не розмножуються грибки. Крім того, лебединий пух не вбирає запахи. Високоякісний виріб має низьку вартість.
  • Гагачий пух. Пух дикої качки відрізняється високими теплоізоляційними властивостями. Подушка з таким наповнювачем має невелику вагу. Вироби з гагачим пухом коштують досить дорого. Така річ, можна сказати, ексклюзивна.

Переваги і недоліки пухових подушок

До основних переваг пухової подушки можна віднести:

  1. Виріб легкий, повітряний. Про таку подушку кажуть: "Ти спиш як на хмарі".
  2. Тривалий термін експлуатації. Наповнювач не збивається і не звалюється. Забезпечивши правильний догляд виробу, він прослужить вам не один рік.
  3. Має високі гігроскопічні і повітропроникні властивості.
  4. Подушки з таким наповнювачем пружні.
  5. Безшумні.

При цьому, подушки з пуховим наповнювачем не рекомендується використовувати алергікам і людям з шийним остеохондрозом.

Рекомендації по догляду

Прати виріб з пуху бажано не частіше ніж один раз на два роки. Краще віддати подушку в хімчистку, де при використанні сучасних технологій її очистять не зашкодивши наповнювачу. Також можна випрати виріб і вдома в машинці автомат, але тільки якщо є відповідний режим. Після, струсіть виріб, розправте пух і покладіть на горизонтальну поверхню. Уникайте прямого попадання УФ-променів.

Так як пух добре вбирає вологу, необхідно періодично просушувати виріб на свіжому повітрі. Досить 1-2 рази в тиждень. Після сну, обов'язково струшуйте подушку, щоб наповнювач став об'ємний.

Де замовити пухову подушку

Придбати якісну пухову подушку в Україні можна в інтернет-магазині Le Vele. Великий асортимент, докладний опис і фотографії товару, дозволять зробити правильний вибір. Доставка можлива в Київ та інші міста країни.

Кількість товарів категорії 48 шт
Мінімальна ціна 339 грн
Максимальна знижка 50%
Кількість проданих товарів 306 шт