Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Сортування:

Дитячий ігровий килимок B17 (Двосторонній)
180x200 см. (Двосторонній)
4556 грн
2780 грн
Дитячий ігровий килимок B23 (Двосторонній)
180x200 см. (Двосторонній)
4556 грн
2780 грн
Дитячий ігровий килимок B05 (Двосторонній)
180x200 см. (Двосторонній)
4529 грн
2780 грн

Купити дитячі ігрові килимки в магазині Le Vele

Вже на третьому тижні життя дитина починає пізнавати навколишній світ - вивчає кольори запахи, розвиваються тактильні відчуття. Цей момент важливо не прогаяти, адже кожен батько хоче, щоб його дитина виросла розумною. Для стимуляції інтересу малюка до пізнання навколишнього світу, рекомендуємо вам придбати гарний та функціональний дитячий килимок в інтернет-магазині Le Vele.

Переваги та недоліки

Дитячий ігровий килимок є унікальним простором, де можна познайомити дитину з основними квітами, рослинами та тваринами. Малюк може досліджувати таке полотно досить довго. Він сам для себе шукатиме щось цікаве, нове. Таким чином концентрується увага та стимулюється допитливість, тренується пам'ять та уява. Залежно від віку можна міняти ігровий килимок. Наприклад, вибирати моделі з літерами чи дугами, куди можна прикріпити іграшки тощо.

До переваг дитячого ігрового килимка можна віднести:

  • Гігієнічність. Такі підстилки для малюків не затримують пил та не викликають алергію. Дитячі килимки легко чистити за допомогою мильного розчину та губки.
  • Добре зберігають тепло. Взимку, без побоювання, можна використовувати цей килимок, оскільки він здатний захистити ніжки малюка від холоду.
  • Водонепроникні. Важливим є плюс такого виробу. Якщо малюк щось розлив на його поверхню, можна легко видалити це сухою ганчіркою.
  • Багатофункціональність. Такий невеликий килимок - чудовий майданчик не тільки для ігор та навчання, його також можна брати з собою на подорожі. Він легкий та зручний.

Варто відзначити і те, що такий дитячий майданчик є чудовим помічником батьків.

Де здійснити покупку

Якщо хочете придбати якісний дитячий килимок у Києві, то зробити це можна в інтернет-магазині Le Vele. Тут представлений великий асортимент цікавих багатофункціональних майданчиків для малюків. Гнучкий, еластичний, стійкий до заломів він чудово впорається зі своїм основним завданням - розвиток дитини. Тут можна знайти варіант килимка для дітей різного віку. Доставка товару можлива по всіх містах України, будь-яким зручним способом.

 

Питання та відповіді

Скільки коштують дитячі ігрові килимки?

Вартість дитячого килимка - 1500 грн та вище. На неї впливає розмір, виробник, дизайн. Також ціну формує і кількість функцій. Якщо ви вибираєте варіант трансформер, то його вартість буде вищою, ніж у класичного килимка.

Як вибрати дитячі ігрові килимки?

Обираючи дитячий килимок для розвитку, зверніть увагу на такі параметри:

  • Матеріал. Віддавайте переваги натуральним тканинам: бавовні, бамбуку, шерсті. Вибирайте килимок з непромокаючим дном.
  • Форма. Вибір форми та розміру залежить від особистих переваг батьків та віку малюка. Також, якщо покриття жорстке, то зверніть увагу на кути, вони не повинні бути гострими.
  • Функціональність. Щоб дитина швидко не втратила інтерес до килимка, вибирайте варіант, де в комплект йдуть м'які дуги, куди можна вішати іграшки, накладні кишеньки, пластикові кільця тощо.

Наприклад малюкам від 6 місяців підійде звичайний килимок з рівною гладкою поверхнею, де є малюнки тварин, рослин та ін. Діткам від 1 року, можна вибрати варіант із музичним супроводом.

Які є розміри дитячих ігрових килимків?

Розміри та форми килимків не мають жодних стандартів. Виробник сам пропонує свої варіанти в залежності від моделі виробу. Часто зустрічаються такі розміри:

  • 150х100 см
  • 180x200 см
  • 106х114 см