Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Купити ковдру на кнопках зима-літо

У свідомості людини ковдра незмінно асоціюється з теплом і затишком. Без неї неможливо уявити собі свій будинок у глибокому розумінні цього слова. Багатьом з нас знайоме непереборне бажання «забратися» під ковдру і сховатися під нею від проблем і метушні. Вона зігріває нас, захищає, дає зібратися з силами. Ковдра манить ввечері і не відпускає вранці. Саме такі ковдри ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині постільної білизни та приналежностей le vele.

За сезонною ознакою ковдри поділяються на:

  • - зимові;
  • - літні;
  • - демісезонні.

Основним параметром такого поділу є їх теплоізоляційні властивості. Масивні ковдри для зими зігріють вас завжди, неважливо наскільки «лютують» морози за вікном. Легкі ковдри для літа захищатимуть вас від надмірно наполегливої прохолоди теплої пори року, особливо в передсвітанкові часи.

 

Кращий наповнювач ковдри - вибір є

 

Як наповнювач застосовують різні матеріали. Для вас в нашому каталозі постільної білизни ми вибираємо найкраще з того, що пропонують виробники. Купувати сезонні та демісезонні ковдри краще з наповнювачем з:

  • - пера та пуху;
  • - шовку;
  • - нанофайберу.

Перо і пух - це традиційні та кращі матеріали, які людина використовує протягом кількох століть. При дбайливому і правильному догляді ковдра для зими з пера і пуху прослужить вам не один десяток років.

Шовкове волокно служить чудовим наповнювачем ковдри для літа і не тільки для неї. Крім чудових гігієнічних якостей, наповнювач з шовку не накопичує пил і дуже стійкий до патогенної мікрофлори.

Нанофайбер – це сучасний матеріал, до якого неможливо пред'явити претензії. Теплозахисні властивості, гігроскопічність, паро- та повітряпроникність – все на найвищому рівні. Незважаючи на штучне походження нанофайбера ковдра з нього – це дихаючі ковдри, без перебільшення.

Важливим критерієм при виборі ковдри служить матеріал чохла. Особливої уваги заслуговують чохли з бавовняної тканини жаккардового переплетення і мікрофібра. Перша характеризується поєднанням гігієнічності хлопка, міцністю та естетичністю великого малюнку переплетення жаккардової тканини.

Мікрофібра - це вибір людини, для якої понад усе функціональність. Саме ця властивість у поєднанні з відмінними гігієнічними показниками зробили мікрофібру однією з найбільш застосовуваних тканин на сьогоднішній день.

Кількість товарів категорії 1174 шт
Мінімальна ціна 2540 грн
Максимальна знижка 32%
Кількість проданих товарів 1023 шт