Фильтр
- Пухова ковдра
- Шовкова ковдра
- Антиалергійні ковдри
- Вовняна ковдра
- Бавовняні ковдри
- Полуторна ковдра
- Ковдра Зима/Літо на кнопках (демісезонні)
- Євро ковдри
- Ковдра жакард
- Синтепонові ковдри
- Ковдри з овчини
- Евкаліптова ковдра
- Ковдри Євро МАХІ (King Size)
- Дитяча пухова ковдра
- Літні ковдри
- Дитяча вовняна ковдра
- Дитяча ковдра
- Кашемірова ковдра
- Верблюжі ковдри
- Бамбукові ковдри
- Ковдри мікрофібра
- Ковдра LightHouse
Сортування:
- Пухова ковдра
- Шовкова ковдра
- Антиалергійні ковдри
- Вовняна ковдра
- Бавовняні ковдри
- Полуторна ковдра
- Ковдра Зима/Літо на кнопках (демісезонні)
- Євро ковдри
- Ковдра жакард
- Синтепонові ковдри
- Ковдри з овчини
- Евкаліптова ковдра
- Ковдри Євро МАХІ (King Size)
- Дитяча пухова ковдра
- Літні ковдри
- Дитяча вовняна ковдра
- Дитяча ковдра
- Кашемірова ковдра
- Верблюжі ковдри
- Бамбукові ковдри
- Ковдри мікрофібра
- Ковдра LightHouse
Ковдра — невід'ємний елемент будь-якого спального комплекта. Не так давно виробники домашнього текстилю стали створювати сезонні моделі своєї продукції. Завдяки якості наповнювача ковдри зимові вечори можуть бути або максимально комфортними і затишними, або людина може відчувати дискомфорт, через що може страждати ефективність відновлення організму під час нічного сну. Зимовий варіант покликаний максимально довго затримувати тепло під ковдрою і зігрівати відпочивальника протягом усієї ночі.
Розглянемо, у чому особливість ковдри для зимового періоду, як вибрати таке спальне приладдя, яка ковдра найтепліша, де купити теплу ковдру, з яких матеріалів і який наповнювач використовують для цієї категорії товарів, а також як доглядати за такими виробами.
Чим відрізняється зимова ковдра
Насамперед ковдра, призначена для зимового періоду, відрізняється від аналога для більш теплих часів щільністю, матеріалом виготовлення оболонки (найчастіше для цього елемента використовують ту саму тканину, що й під час пошиття спальних комплектів), а також наповнювачем. Різні виробники використовують свої поєднання матеріалів (під час виготовлення деяких моделей навіть використовується спеціальне просочення, щоб виріб не вбирав вологу в процесі експлуатації). Ось основні параметри, якими повинні відрізнятися зимові теплі ковдри:
- Повітропроникність. Тіло відпочивальника під таким виробом повинно мати доступ до свіжого повітря, і при цьому не потрібно було розкриватися. Така характеристика матеріалу запобігатиме запарюванню шкіри.
- Теплопровідність. Якісна ковдра для холодів має зберігати тепло, створюючи мікроклімат під нею, незалежно від температури повітря в спальній кімнаті. Для цього матеріал має бути досить щільним, щоб утримувати тепло.
- Не повинні викликати алергію. Оскільки ковдра, призначена для зимового сезону, на відміну від підковдри і простирадла, досить товста, її волокна не повинні накопичувати шкідливі мікроорганізми, а також не повинні затримувати запахи. Друге особливо важливо для тих, хто страждає від захворювань, що супроводжуються високою пітливістю.
Такі варіанти можна умовно розділити на 2 категорії. До першої категорії входять моделі, призначені для міжсезоння. Зазвичай це стандартна ковдра, яку можна використовувати як ранньою весною, так і глибокою осінню, коли немає сильних морозів, а приміщення не сильно прогрівається. Такі моделі на бирках можуть позначатися чотирма крапками. Це стандартний варіант.
Максимально утеплений аналог, призначений для прохолодних кімнат, може позначатися п'ятьма крапками. Такі моделі підійдуть не тільки для прохолодних спалень, які погано опалюються. Вони відмінно підходять тим користувачам, хто занадто теплолюбний або погано переносить прохолоду. Залежно від використовуваного виробником утеплювача і матеріалу самого покривала, цей варіант може підлаштовуватися під температуру довкілля, забезпечуючи максимальний комфорт навіть якщо мікроклімат у кімнаті може сильно змінюватися (таке може відбуватися в приватних будинках з пічним опаленням).
Основні типи зимових ковдр
Усі моделі ковдр на зиму, купити які можна в нашому магазині, поділяються на 2 основні категорії: відкриті та закриті ковдри. Залежно від виробника, такі вироби можуть відрізнятися наповнювачами і типом тканини, з якої виготовлена лицьова частина. Але основні відмінності в тому, що перша категорія виробів тонша. До другої категорії увійшли моделі, які отримали порожнистий чохол, а всередині нього може бути різний тип наповнювача. Причому друга категорія ковдр теж має свої підвиди:
- Стьобана. Особливість цієї модифікації в тому, що наповнювач простьобують усередині покривала (для цього використовують ту саму тканину, що і для пошиття постільного комплекту: сатин, бязь, ранфорс тощо), щоб він не збивався по кутах у процесі експлуатації. Така ковдра не боїться частого прання, що дуже добре підходить для дитячих комплектів і повсякденної експлуатації.
- Касетна. На відміну від попереднього варіанту, ця модифікація створюється не з двох суцільних полотен, які прострочені разом з наповнювачем. У цьому разі використовуються свого роду касети - квадратні фрагменти певних розмірів набиваються утеплювачем, зашиваються, а потім зшиваються між собою в один виріб. Відрізняється цей варіант від попереднього відсутністю бортика по периметру ковдри і тим, що окремі секції з утеплювачем ізольовані одна від одної.
- Каростепна. Це різновид стьобаного аналога. На відміну від спорідненої моделі, в даному випадку використовується фігурний рядок, який краще фіксує утеплювач, не даючи йому збиватися під час частих прань. Такі моделі дорожчі, оскільки подібна продукція виготовляється вручну.
Тепла ковдра: які є наповнювачі?
Кожен виробник домашнього текстилю намагається створити максимально ефективні моделі, які пропускатимуть повітря, легко пратимуться, матимуть антибактеріальний ефект і підтримуватимуть температуру сплячого. З цієї причини на ринку пропонується величезний вибір різних модифікацій. Ви можете вибрати зимову ковдру з такими наповнювачами:
- Пухові. Пух і перо - природні утеплювачі, які дуже м'які й прекрасно зберігають тепло. Порівняно із синтетичними матеріалами цей варіант потребує періодичного очищення і гарного догляду. Причина в тому, що в пуху накопичується пил та інші дрібні частинки, які можуть викликати алергію.
- Шерсть. Вовняний наповнювач теж має достатню м'якість і ефективну теплопровідність. Так само як і пух, цей природний матеріал потребує ретельного очищення, оскільки може накопичувати всілякі алергени. Волокно з овечої вовни швидко нагрівається і утримує температуру. У дорожчих моделях ковдр може використовуватися верблюжа шерсть.
- Синтетика. У цю категорію входить велика різноманітність матеріалів. Це і мікрофібра(може також називатися мікрофайбер), і поліефірний утеплювач, і холлофайбер тощо. На відміну від натуральних матеріалів, синтетика швидко висихає, не електризується, а також має гіпоалергенні властивості завдяки тому, що матеріал не сприяє скупченню мікрочастинок. Такий варіант відмінно підходить для користувачів, які чутливі до різних подразників.
- Штучне хутро. Це окрема категорія синтетичних матеріалів. Подібно до природного аналога, такі вироби теж легкі і швидко нагріваються. Але на відміну від натуральних утеплювачів таке хутро нейтральне до різних алергенів.
- Бавовна. Це популярний матеріал, який використовується для виготовлення якісної постільної білизни. Але бавовняні волокна також відмінно підходять для використання як наповнювач для якісних ковдр для зими. У цього матеріалу прекрасна гігроскопічність. Також він має чудову теплопровідність і відмінно дихає, що забезпечує максимальний комфорт під час сну.
Як видно, у кожного з пропонованих утеплювачів свої експлуатаційні характеристики, що дає змогу вибрати самостійно, яку ковдру купити для ваших обставин.
Купити теплу зимову ковдру
Купити теплу зимову ковдру
Будь-яка людина вкривається під час сну. І зазвичай для цього вона використовує ковдру. Якщо правильно підібрати цей виріб, сон буде комфортним, незалежно від температури в приміщенні. Багато фахівців рекомендують мати у своєму гардеробі два види ковдр: для літнього і зимового періоду. Також можна купити демісезонний варіант. Всі вони виконують одну функцію, але відрізняються товщиною і наповнювачем. Для холодної пори року потрібно підібрати таку ковдру, яка подарує тепло, але водночас буде легкою і за нею буде зручно доглядати.Інтернет-магазин постільної білизни le vele пропонує купити в Києві та Україні різні моделі ковдр і подушок як для літньої, так і зимової експлуатації.
Ви можете купити в інтернет-магазині моделі таких розмірів:
- Односпальний (90х205).
- Полуторний (140х205).
- Двоспальний (175х205).
- Європейський (220х220).
Різні виробники використовують свої розкроювання, тому моделі можуть дещо відрізнятися одна від одної розмірами. Якщо говорити про подушки, то подібно до ковдр, в якості їхніх наповнювачів можуть використовуватися ті ж матеріали. Розміри моделей можуть бути 50х50, 50х70 або 70х70. Вибір залежить від ваших уподобань. Ці деталі уточнюються в картках товарів, або ви можете уточнити цю інформацію у фахівців нашого магазину.
Щоб визначитися з тим, яку купити ковдру, правильно підберіть матеріал наповнювача і відповідну техніку пошиття. Далі підберіть модель, що підходить під розміри ліжка. Деякі моделі можуть використовуватися без підковдри, але навіть якщо ви купуєте гарну постільну білизну, забарвлення тканини ковдри теж відіграє певне значення. Вам доступний однотонний варіант або модель з оригінальним забарвленням. Завдяки цьому ковдра матиме гарний вигляд у подарунковій упаковці, якщо її купують на подарунок.
Рекомендації щодо догляду
Більшість моделей не потребують особливого догляду. Звичайно, це залежить від сировини, яку використовують як утеплювач. Щоб користувачеві було легше визначити, як піклуватися про зимовий варіант ковдри, виробники вказують ці деталі на бирці кожного виробу. Загалом рекомендації будуть такими.
Прати ковдри можна як у машинці автомат, так і вручну. Ковдра тепла, поки наповнювач у ній залишається максимально порожнистим - так серед її волокон затримуватиметься тепло. Кожен матеріал має свої особливості в догляді, але загалом це має такий вигляд:
- температура води до 40-50 градусів;
- використання тільки щадних мийних засобів;
- не використовувати машинну сушку;
- виставляти мінімальні оберти;
- не викручувати вручну і не терти (якщо вибрали ручне прання);
- сушити на горизонтальній поверхні;
- не прасувати.
Також ковдри необхідно струшувати і просушувати. Деякі господині використовують тенісні кульки в процесі прання, щоб вода не збивала наповнювач у кутах чохла. Щоб правильно підібрати температурний режим під час прання, необхідно звернути увагу на етикетку від виробника.
Де купити зимову ковдру
Широкий ассортимент качественных зимних одеял в интернет-магазине Le-vele.com.ua позволяет купить одеяло зимнее таких украинских и зарубежных брендов:
- Руно.
- Вілюта.
- Leleka-Textile.
- Sonex.
- MirSon.
- IDEIA.
- Billerbeck.
- Come-For та інші.
ЗТут представлений великий асортимент цікавих виробів за доступною ціною:
Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт будь-яким зручним способом: Новою Поштою, Укрпоштою, самовивозом тощо. Можлива оплата під час отримання замовлення у відділенні перевізника. Також ви можете оформити замовлення в кілька кліків, і відразу ж оплатити товар.
Якщо ви хочете купити якісний домашній текстиль з доставкою по всій Україні, в нашому асортименті ви знайдете таке розмаїття товарів:
Кількість товарів категорії | 1287 шт |
Мінімальна ціна | 662 грн |
Максимальна знижка | 77% |
Кількість проданих товарів | 1163 шт |
Кількість товарів категорії | 1287 шт |
Мінімальна ціна | 662 грн |
Максимальна знижка | 77% |
Кількість проданих товарів | 1181 шт |