Пн-Пт с 9:00-18:00
+38 (050) 701 18 97

Фильтр

Дитяча вовняна ковдра в магазині домашнього текстилю Le Vele

Дитяче здоров'я та комфорт під час сну дуже важливі для батьків. Тому вибір постільних речей для дітей, включаючи ковдри, є серйозним питанням. Вовняні ковдри - одне з найбільш популярних рішень, так як вони є гіпоалергенними, екологічно чистими і мають унікальні терморегулюючі властивості.

Розмір вовняної ковдри

Розмір ковдри має бути відповідним віком вашої дитини. Дитячі ковдри постачаються у різних розмірах, наприклад, для новонароджених, немовлят чи дітей віком до 10 років. Виберіть розмір, який підходить для вашої дитини, щоб забезпечити йому комфортний та безпечний сон.

Матеріал вовняної ковдри

Як правило, дитячі вовняні ковдри виготовляються зі 100% овечої вовни, яка вважається найбільш міцною та довговічною. Крім того, вона має прекрасні терморегулюючі властивості, що допомагає регулювати температуру тіла дитини під час сну. Також можна знайти ковдри з козячої, верблюжої або альпакової вовни. Вибирайте матеріал, який відповідає потребам вашої дитини та її чутливості до різних типів вовни.

Щільність наповнювача вовняної ковдри

Щільність наповнювача вовняної ковдри визначає її теплоізоляційні властивості. Чим більша щільність наповнювача, тим теплішою буде ковдра. Для маленьких дітей краще вибирати ковдри із густиною наповнювача від 300 до 500 г/кв.м. Це забезпечить достатню теплоізоляцію та зручність для вашої дитини.

Якість вовняної ковдри

Якість дитячої ковдри залежить від багатьох факторів, включаючи якість матеріалу та виробника. Купуйте ковдри від перевірених виробників

Кількість товарів категорії 133 шт
Мінімальна ціна 461 грн
Максимальна знижка 73%
Кількість проданих товарів 9 шт